Biuro Mediacji Gospodarczej MEDIATOR.WAW.PL Jakub Świtluk   ul. Bobrowiecka 1,  00-728  Warszawa
tel. 603 779 833    e-mail:   mediator@switluk.pl   biuro@mediator.waw.pl    www.switluk.pl    www.mediator.waw.pl     
dane do faktur:   MEDIATOR.WAW.PL Jakub Świtluk,  NIP: 712 160 31 26,  ul. Bobrowiecka 1,  00-728 Warszawa   
rachunek bankowy:  74 1140 2004 0000 3202 7747 0440
serwisy społecznościowe:  www.facebook.com/profesjonalny.mediator   www.facebook.com/jakub.switluk   https://twitter.com/switluk
jedyny ogólnopolski kalendarz wydarzeń mediacyjnych:   www.oMediacji.pl   www.mediatorzy.info    www.facebook.com/oMediacjiPL.Switluk

  UWAGA!  -  od marca 2022 zmiana adresu https://t.co/Vx4rEDSWrL
poniżej opisy nieaktualne - dotyczą poprzedniego lokalu na Czerniakowskiej,  sekcja w przebudowie


Biuro Mediacji Gospodarczej MEDIATOR.WAW.PL znajduje się na warszawskim Mokotowie, w biurowcu z lat 60-tych (proszę się nie przestraszyć stanu parteru - to efekt konfliktu...), 1200 m od Sądu Gospodarczego, na rogu Czerniakowskiej i Chełmskiej (wejścia z obu ulic), III piętro na przeciwko windy (za szklanymi drzwiami na prawo od windy - toalety). Pokój mediacyjny nie sąsiaduje z żadnym innym lokalem, wejście przez pokój biurowy i grube ściany zapewniają poufność. Uwaga: utrudniony dostęp dla osób niepełnosprawnych ruchowo (kilka schodków na parterze), w razie potrzeby bardziej dostępnego lokalu - proszę o wcześniejsze uprzedzenie.

UWAGA:   w związku z covid-19 podczas mediacji w biurze zapewniam żel antywirusowy, jednorazowe maseczki, wodę butelkowaną.
polecam również mediację online / zdalną / e-mediację - rozmowy za pomocą środków komunikacji: telefon, aplikacje wideokonferencyjne

Poza własnym biurem mediuję również w lokalach: CM Lewiatan w Konfederacji Lewiatan (ul. Cybulskiego 3 - boczna Chełmskiej) oraz CMSP KNF w Urzędzie KNF (ul. Niedźwiedzia 6e - dojazd od Dominikańskiej); oba współpracujące Ośrodki - również na Mokotowie.
Zdarza mi się mediować w innych miastach. Obecnie nie mediuję już w lokalach PCM, gdzie bywam sporadycznie.
Godziny otwarcia: ponieważ pracuję elastycznie i pod różnymi adresami, biuro nie ma stałych godzin pracy, każdorazowo proszę o wcześniejszy kontakt.

Dojazd do biura komunikacją zbiorową - autobusy miejskie nr: 107, 131, 141, 159, 162, 168, 180, 185, 187

Dogodne miejsca parkingowe (poza strefą płatną): na parkingu pod sąsiednimi budynkami Czerniakowska 81/83 i 91/93 oraz zatoczki wzdłuż Czerniakowskiej w kierunku Al. Witosa (Trasy Siekierkowskiej), a także przy Chełmskiej, Polkowskiej, Bobrowieckiej i Czerskiej (przy tej ostatniej znajduje się też parking dla klientów marketu Netto); parking wewnętrzny budynku Czerniakowska 71 (wjazd przez bramę z Chełmskiej) służy zasadniczo najemcom, niekiedy jednak można z niego skorzystać zależnie od wolnych miejsc i życzliwości ochrony. 
Uwaga: zdecydowanie odradzam parkowanie na pętli autobusowej na przeciwko - zakaz jest egzekwowany).

Dyżury w Sądzie Okręgowym: w ramach popularyzacji mediacji społecznie dyżuruję w warszawskim Sądzie Okręgowym (Sądzie Gospodarczym) przy Czerniakowskiej 100, pokój 33 - można mnie zastać w środy w godzinach 9-11.  [uwaga: w związku z covid-19 SO zawiesił dyżury] 

Kontakt e-mail: oba podane adresy: mediator@switluk.pl oraz biuro@mediator.waw.pl "prowadzą" do jednej skrzynki.
(Odbieram również korespondencję na starsze adresy: jakub.switluk w domenach wp.pl oraz gmail.com)
Będę wdzięczny za podawanie w temacie wiadomości sygnatury akt sprawy i/lub Stron.

Kontakt telefoniczny: z uwagi na specyfikę pracy (spotkania) stosunkowo często nie mogę odebrać połączenia. Uprzejmie proszę o nagranie wiadomości lub - nawet chętniej - wysłanie sms-a z sygnaturą akt, Stronami lub z nazwiskiem i hasłowym określeniem tematu. (Numer stacjonarny biura używany jest praktycznie wyłącznie jako fax.)

Współpracownicy: w moim imieniu w sprawach kierowanych z Sądów (głównie odnośnie zgody na mediację i terminów) mogą skontaktować się z Państwem moi Współpracownicy (mediatorzy) lub Stażyści (odbywający praktykę kandydaci na mediatorów) - wszystkie takie osoby są również zobowiązane do zachowania pełnej poufności w zakresie współmediowanych ze mną spraw.